Michaela Karmazin Travel is the only thing you buy that makes you RICHER 
Singapur
Singapur jsme měli jako přestupní stanici na cestě na BALI. Ubytovali jsme se ve známém dechberoucím hotelu jménem MARINA BAY SANDS, který se proslavil zejména nejatraktivnějším bazénem na světě, který se nachází ve výšce 200metrů. Tento na pohled nekonečný bazén jsme si užili do sytosti a řeknu Vám výhled na město je z hrany tohoto bazénu opravdu úchvatný.
To není ale jediné co naleznete na střeše tohoto mrakodrapu v 57patře. Několik restaurací hned u bazénu s donáškou až na sluneční lehátko, super servis, diskotéka, teplá výřivka s výhledem na druhou stranu od hotelu, kde vidíte moře se stovkami kotvících lodí. Prostě nádherný zážitek.
Pokoj jsme měli v 54patře s výhledem na město, celá stěna byla obří okno a tak když večer svítilo město byl to překrásný pohled, no ještě aby ne, když noc v tomhle pokoji nás stála 14.000Kč to co jsme tady dali za ubytování za 3dny jiní mají celou dovolenou…ale stálo to za to. Snídaně, které jsme neměli v ceně ubytování ale platili ještě nějak kolem 2000Kč byly neskutečné 😀 Do té doby jsem nikdy nic podobného neviděla. Všechno na co si vzpomenete tam najdete a najdete i spoustu pokrmů, které jste ještě nikdy nejedli. Ochutnávala jsem každý den něco a byla jsem stále přejezená  Nejlepší snídaně!!

SINGAPUR

Když jsme se zrovna neváleli na střeše u bazénu, vyrazili jsme do obchodního centra, který je propojen s hotelem na nákupy.

Až jsme to měli prozkoumané vzali jsme taxi a zajeli poznat trochu Singapur ať už malou Indii, Arabskou uličku, nebo  Čínské městečko. Všude davy turistů nakupujících suvenýry, nic pro manžela, který nesnáší tyto tlačenice. Odebral se do dalšího obchodního centra na kávičku a mě nechal toulat se uličkama a taky nakoupit nějaký ten suvenýr pro rodinu. Byla jsem ve svém živlu  když se řeknou nákupy rozsvítí se mi oči a hodiny letí jako o závod..často zavírají obchody a já ještě nejsem u konce.

No dost bylo nakupování, další slunečný den vyrážíme na procházku do parku GARDENS BY THE BAY, který je hned vedle hotelu MARINA BAY SANDS, tak to nemáme daleko. Další nádherný zážitek, který doporučuji navštívit, pokud milujete květiny, nebo alespoň krásnou přírodu, pro děti park vše tam najdete. Přes den nádherná procházka mezi květinami, fontánami a vodopády, které jsme objevili v jednom z pavilonů vstup se platil a večer úžasný pohled na svítící obří stromy ( konstrukce pokrytá živými rostlinami ) jak ze Sci-fi filmu. Doporučuji!!

GARDENS BY THE BAY

A je to tady náš přesun na BALI, balíme a letíme vstříc novému dobrodružství. Pokračování na Bali ZDE